Johannes van Sluijsdam, 16971741 (aged 43 years)

Name
Johannes /van Sluijsdam/
Given names
Johannes
Nickname
Jan
Surname prefix
van
Surname
Sluijsdam
Birth November 28, 1697
Christening December 8, 1697 (aged 10 days)
Note: volgens boek Roosendaal zie bronnen

volgens boek Roosendaal zie bronnen gedoopt op 12-8-1697 Nieuwe Kerk

Birth of a sisterWilhelmina van Sluijsdam
May 31, 1699 (aged 1 year)
Birth of a sisterMaijcken van Sluijsdam
October 20, 1702 (aged 4 years)
Birth of a brotherWilhelm van Sluijsdam
December 14, 1704 (aged 7 years)
Christening of a brotherWilhelm van Sluijsdam
December 14, 1704 (aged 7 years)

Birth of a siblingAriaentie van Sluijsdam
June 5, 1707 (aged 9 years)
MarriageLijsbeth Warnier Simons drView this family
April 3, 1722 (aged 24 years)
Birth of a daughterYda van Sluijsdam
September 13, 1723 (aged 25 years)
Christening of a daughterYda van Sluijsdam
September 24, 1723 (aged 25 years)
Birth of a daughterAriense van Sluijsdam
April 12, 1724 (aged 26 years)
Baptism of a daughterAriense van Sluijsdam
November 12, 1724 (aged 26 years)
Note: Vader Ariense Jan van Sluijsdam
Birth of a sonArij van Sluijsdam
June 19, 1726 (aged 28 years)
Christening of a sonArij van Sluijsdam
June 30, 1726 (aged 28 years)
Christening of a daughterIda van Sluijsdam
February 29, 1728 (aged 30 years)
Birth of a daughterElisabeth van Sluijsdam
July 19, 1729 (aged 31 years)
Christening of a daughterElisabeth van Sluijsdam
July 19, 1729 (aged 31 years)
Birth of a sonSimon van Sluijsdam
January 21, 1733 (aged 35 years)
Christening of a sonSimon van Sluijsdam
January 25, 1733 (aged 35 years)
Death of a wifeLijsbeth Warnier Simons dr
October 27, 1740 (aged 42 years)
Note: Nieuwe Kerk
Christening of a daughterSara van Sluisdam

Death February 1, 1741 (aged 43 years)
Family with parents
father
mother
Marriage
Marriage: September 12, 1694Dordrecht
3 years
himself
-3 years
elder brother
4 years
younger sister
6 years
younger brother
3 years
younger sibling
-5 years
younger sister
brother
Family with Lijsbeth Warnier Simons dr
himself
wife
Marriage
Marriage: April 3, 1722Dordrecht
daughter
son
-10 years
daughter
1723
Birth: September 13, 1723 25 34Dordrecht
7 months
daughter
1724
Birth: April 12, 1724 26 35Dordrecht
2 years
son
1726
Birth: June 19, 1726 28 37Dordrecht
21 months
daughter
17 months
daughter
Christening

volgens boek Roosendaal zie bronnen gedoopt op 12-8-1697 Nieuwe Kerk

Note

a. zakkendrager b. visstraat/loverstraat, 16-2-1740 f450 archief 9 oud rechterlijke archief 819, folio 167v aktenr 1 c. visbrug, 11-11-1738 achiefnr 9 inv 819 folio 79 aktenr 1 d. hypotheek in de omgeving van taanpoort, lange breestraat het onderpand is tegenover de taanpoort gelegen en heeft een achteruitgang op de loverstraat. Archief 9 inv 818 folio 150 aktenr 1 e. 06-10-1733, in de omgeving van vriesepoort, vest het object is tussen de vriesepoort en het bagijnhof gelegen. Archief 9 inv 817 folio 142v aktenr 1